offer image

Po pierwsze

Oferujemy używaną odzież ze zbiórek prowadzonych tylko w dobrych dzielnicach Wielkiej Brytanii. Dlatego też możemy zagwarantować, że towar jest wysokiej jakości. Co więcej nie przepakowujemy towaru, więc sprzedawany on jest w oryginalnych workach. Możemy zatem powiedzieć, że nasz towar to 100% niesortu.

offer image

Po drugie

W naszej ofercie znajdują się zarówno towary używane jak i te całkiem nowe, posiadające oryginalne metki. Wśród produktów znaleźć można między innymi obuwie, biżuterię, zabawki, kosmetyki, perfumy, sprzęt elektroniczny czy zegarki. Jesteśmy zdania, że jakość jest najważniejsza, dlatego też oferujemy tylko dobre produkty.

offer image

Po trzecie

Gwarancją jakości jest również fakt, że nasze magazyny, te w Polsce i w Wielkiej Brytanii są stale monitorowane, a wgląd do monitoringu hali możliwy jest przez całą dobę. Dodatkowo monitoringiem są objęte także busy, którymi jest przywożony towar.

Nasze główne produkty

odzież niesortowana

75%

obuwie

10%

torebki

5%

pościel

5%

Dlaczego my?

  • ORYGINALNE TOWARY

    Ze zbiórek zbieramy towary nie tylko używane, ale także oryginalne produkty z metkami. Oferujemy towary takich marek jak Adidas, Nike, Hugo Boss, Zara, Next, Topman, Mango, Donna Karan New York, GAP, etc.

  • SZEROKI ASORTYMENT

    Zapewniamy ogromny wybór produktów od odzieży dla wszystkich grup wiekowych, przez obuwie, torebki, pościel, zabawki, nieużywane kosmetyki, perfumy, biżuterię, po sprzęty RTV i AGD jak chociażby odtwarzacze CD, DVD, MP3, konsole do gry, telefony, a także zestawy kuchenne, naczynia i porcelanę.

  • BOGATE DOŚWIADCZENIE

    Nasza firma istnieje na rynku od 2004 roku. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie i zaufanie klientów. Posiadamy dwie siedziby firmy w Wielkiej Brytanii w Birmingham i Huddersfield, które dzięki stałemu monitorowaniu gwarantują, że produkty są niesortowane i nieprzepakowywane z oryginalnych worków.